Uludağ Nöroloji Günleri, Nöroloji Sempozyumu

Genel Bilgiler

Sempozyum Merkezi
Karinna Otel / Uludağ

İzinler
Sempozyum katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek sempozyum davet yazıları Sempozyum Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir. Bu tür davet mektubu sahibi misafirlerin kayıt ve konaklama ücretleri kendilerine aittir.

Sempozyum CD’si
Sempozyumda sunulacak panel ve konferans metinlerinin toplandığı sempozyum CD'si, katılımcılara ücretsiz dağıtılacaktır.

Yaka Kartı
Tüm katılımcılara yaka kartı verilecektir. Sempozyum düzeninin sağlanabilmesi için yaka kartlarının sürekli takılması rica olunur.

Konuşmacı Odası
Konuşmacı odası, sempozyum süresince sunumlarını kontrol etmek isteyen konuşmacıların hizmetinde olacaktır. Sununun kişisel bilgisayarda getirilmesi durumunda, sunu görevliler tarafından sempozyum bilgisayarlarına aktarılacaktır. Sunu sonrası istenirse, konuşmacı gözetiminde silinecektir.

Katılım Sertifikası
Tüm katılımcılar katılım sertifikalarını 10 Mart 2019 tarihinde saat 08:30 itibariyle kayıt masasından alabileceklerdir.

Bildiri Genel Bilgileri
Sempozyuma bildiri sunumu poster ve sözel bildiri şeklinde olacaktır. Sempozyuma bildiri ile katılmak isteyenlerin bildiri özetlerini en geç
21 Ocak 2019 tarihine kadar www.uludagnoroloji.org sitesindeki poster ve sözel bildiri bölümünden göndermeleri gerekmektedir. Özetlerin sempozyum CD’ sinde yayımlanabilmesi için sempozyuma kayıt yaptırmış olmak gereklidir.

Sekreterya Hizmetleri
Sempozyum merkezindeki sekreterya aracılığı ile müracaatlarınız cevaplandırılacaktır. Sempozyum öncesinde lütfen Burkon Turizm ile irtibat kurunuz.

         

14. Uludağ Nöroloji Günleri © 2019